PURE VR

Pure VR od ponad 5 lat zajmuje się dostarczaniem najnowocześniejszej rozrywki! Nasz zespół tworzą ludzie różnych pasji, którzy wykorzystując swoje unikatowe doświadczenie odkrywają przed szerszym gronem nieznane dotąd formy spędzania wolnego czasu.

Pure VR funkcjonowało początkowo pod szyldem Escape Room Bank, tworząc jedne z pierwszych pokoi zagadek w Polsce. Naszą przygodę z Escape Roomami zaczynaliśmy w niepowtarzalnym miejscu z ponad stuletnią historią, przedwojennym banku “Wilhelm Landau”. We współpracy z Parkiem Miniatur Województwa Mazowieckiego stworzyliśmy 6 pokoi stacjonarnych, które szybko zajęły czołowe miejsca na popularnej liście Lock Me. Pokój „Włam Stulecia” utrzymywał się na pierwszym miejscu na topie przez wiele miesięcy. Zostaliśmy również docenieni przez magazyn National Geographic, który umieścił nas na liście 7 najbardziej niezwykłych pokoi zagadek w Polsce. 

Dziś wychodzimy o krok w przód przedstawiając Wam jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się gałęzi rozrywki. Wirtualna rzeczywistość pozwala przenieść się w zupełnie nowy świat, a my pozwalamy wam zanurzyć się w niej w bezpieczny, atrakcyjny i tani sposób.

Świetna zabawa
Najciekawszy pokój w jakim dotychczas byłem. Bardzo klimatyczny escape room, polecam wybrać się w dwie osoby!
Tomasz S
Warszawa
Super Zabawa!
Wymagające, ciekawe zagadki, fajna sceneria, pomysł, scenariusz, przystępna cena - wszystko to czyni to miejsce bardzo atrakcyjnym, godnym polecenia.
Jakub Retelewski
Warszawa
Polecam
Bardzo fajnie zorganizowane pokoje, ciekawe zagadki, nieco inne niż pozostałe, bo zdobywamy skarb 🙂
Ewa Warminska
Warszawa

Zaufali nam: